Co:

Svatba!

Kdo:

Anička a Zoubek

Kdy:

Svatební mejdan bude probíhat celý víkend od pátku do neděle, t.j. 25.-27.5.2018. Samotný obřad proběhne v sobotu 26.5.2018 na zatím neznámém místě v okolí chaty. Sraz je v 11:00 před chatou. Chcete-li se zúčastnit obřadu, přijďte prosím včas, ať nám neděláte ostudu (to zvládáme sami). Jinak můžete přijet kdykoliv, klidně i po obřadu, jedete-li se pouze zadarmo najíst. Prosíme pouze předem o informaci, kdy dorazíte, v jakém počtu a jak dlouho se zhruba zdržíte.

Kde:

Chata Lucký vrch u Poličky
49.7127225N, 16.1683450E
Stránky chaty
Obřad proběhne, pokud to počasí umožní, na louce vedle chaty.

Doprava

  • Vlakem

    zastávka Oldřiš, pak 3 km po zelené
  • Autobusem

    zastávka Telecí, Lucký vrch, pak necelý kilometr po červené
  • Autem

    k chatě vede asfaltka, parkování na louce. Míst není neomezeně, proto máte-li místo v autě, zkuste ho nabídnout kamarádům.

Ubytování:

Spát budeme ve vlastních stanech na louce u chaty. Pokud budete potřebovat, je k dispozici asi 40 lůžek na pokojích v chatě. Ty bychom rádi přednostně nabídli rodinám s malými dětmi. Budete-li chtít ubytování, dejte co nejdříve vědět. Slušně vychovaní psi jsou vítáni, děti taktéž. Pár stanů a spacáků můžeme zapůjčit.

Žranice:

V pátek večer opečeme buřty na ohni, v sobotu bude slavnostní kotel guláše i něco pro vegeteriány. Odpoledne a večer hladem taky nebudeme, budou nějaké obložené stoly. Pokud upečete nějakou buchtu, klidně vemte s sebou, určitě se sní. Kdo chcete bezmasé jídlo, nahlaste předem! V neděli dojíme zbytky. Poteče voda, pivo (Polička 11°), víno, limonády. A tvrdé, co kdo donese.

Program:

Bude to něco mezi potlachem a woodstockem. Nečekejte žádne svatební tradice a hry (a do žádných nás prosím nenuťte), spíše volnou neformální zábavu. Zpívání u ohně, vycházky, hry a tak. Máte-li, vezměte badminton, pingpong, cube, deskovky a další vhodnou zábavu. Hudební produkci si vytvoříme sami, vemte si tedy své hudební nástroje s sebou. Bude-li hezky, budeme venku. Bude-li ošklivo, budeme v chatě.

Co na sebe:

Na svatbu se všichni za někoho převlékáme - nevěsta za panenskou princeznu, ženy za elegantní dámy a pánové za uhlazené gentlemany. My bychom rádi toto spektrum převleků rozšířili. Převlečte se třeba za Ferdu mravence, piráta, vílu Amálku nebo třeba za kočičku. Uděláte nám radost a budeme mít spoustu hezkých fotek. Ale klidně se můžete převléknout za bussinesmana v (ne)padnoucím obleku či krasavici v nóbl šatech. Jen uvažte, že budeme venku na louce a u ohně. Nechce se vám za nikoho převlékat? Nevadí, přijďte sami za sebe, jak se nejlíp cítíte.

Co od vás chceme:

Informace! Jestli přijedete, kdy přijedete, kolik vás bude, kde chcete spát, jak dlouho se zdržíte a zda chcete bezmasé jídlo místo guláše. Napište nám to na mail svatba@vystrednak.cz. Máte-li pocit, že jsme zapomněli na někoho, koho na svatbě chceme mít, dejte mu nebo nám vědět.
Dary! Domácnost máme zařízenou, soch jelenů v říji máme přesně tolik, kolik potřebujeme, takže s dary si hlavu lámat nemusíte. Zajímavým uměleckým rukodělným výrobkům se nebráníme, obzvláště vyrobíte-li je sami. Pokud nás chcete obdařit něčím jiným než svojí přítomností, ale nejste manuálně zruční, oceníme například nějakou keramiku od Frikou, nějakou abstrakci od AtelierChevrette nebo pořádný kus skla od Marka Jargila.